#ДивоКалендар 2022-2023

У нас відбуваються святкові, мистецькі, інтелектуальні, соціальні, наукові події, які є традиційними для нашого закладу. Ці традиції продовжуються з року в рік. З'являються нові, але й старі залишаються незмінними, і деяким з них вже стільки років, скільки і нашому "Дивосвіту".

 • 24

  Вересня

  Диво-Відриття

  Остання субота вересня - це завжди свято відкриття творчого сезону "Дивосвіту". Концерт, вернісаж, презентації і парад творчих колективів - такі традиції нашого "ДИВО-відкриття".

  ВМЦХТДЮМ "Дивосвіт" Вишгород, Головна актова зала

  12:00 - 15:00

 • 05

  жовтня

  День працівника освіти

  На початку жовтня наші диво-таланти вітають працівників освіти з професійним святом. Мистецькі дарунки педагогам завжди різноманітні: веселі і ліричні, жартівливі і серйозні, щирі і яскраві.

  ВМЦХТДЮМ "Дивосвіт" Вишгород, Головна актова зала

  12:00 - 15:00

 • 10

  листопада

  «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Осіння гра сезону – 2022

  Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» знову запрошує до клубу знавців «Що? Де? Коли?»

  ВМЦХТДЮМ "Дивосвіт" Вишгород, Танцювальний клас

  10:00 - 12:00

 • 29

  Грудня

  Новорічна Вистава "Ніч проти РІЗДВА"

  Наприкінці грудня "Дивосвіт" влаштовує великі новорічні вистави для дітей міста та району. Великі вони як за чисельністю учасників, адже в них беруть участь близько двох сотен наши диво-артистів з різних творчих колективів Центру, так і за розміром креативних ідей та фантазій, кількістю яскравих персонажів, декорацій, костюмів. Глядачів у нас також багато - щосезону новорічні свята у "Дивосвіті" відвідує понад 2 тисячі юних глядачів.

  ВМЦХТДЮМ "Дивосвіт" Вишгород, Головна актова зала

  12:00 - 15:00